Koliesko RENOST XD-V125/15C
Koliesko RENOST XD-V125/15C
skladom
Počet bodov za nákup produktu: 3,60
Obj. čislo:
SVT-2170802
EAN:
Koliesko RENOST XD-V125/15C
- disk z oceľového plechu, pozinkovaný
- štandardná gumová obruč
priemer kolesa: 125 mm
širka kolesa: 34 mm
ložisko: ihlové
priemer náboja: 15 mm
dĺžka náboja: 40 mm