Koliesko RENOST XD-V100/12C
Koliesko RENOST XD-V100/12C
skladom
Počet bodov za nákup produktu: 2,16
Obj. čislo:
SVT-2170801
EAN:
Koliesko RENOST XD-V100/12C
- disk z oceľového plechu, pozinkovaný
- štandardná gumová obruč
priemer kolesa: 100 mm
širka kolesa: 27 mm
ložisko: ihlové
priemer náboja: 12 mm
dĺžka náboja: 40 mm