Koliesko RENOST XD-V075/12C
Koliesko RENOST XD-V075/12C
skladom
Počet bodov za nákup produktu: 1,32
Obj. čislo:
SVT-2170800
EAN:
Koliesko RENOST XD-V075/12C
- disk z oceľového plechu, pozinkovaný
- štandardná gumová obruč
priemer kolesa: 75 mm
širka kolesa: 23 mm
ložisko: ihlové
priemer náboja: 12 mm
dĺžka náboja: 30 mm
nosnosť: 40 kg
Parametre
Hmotnosť 0,15 kg
Súvisiace produkty
2,16 s DPH / ks
skladom
Obj. čislo: SVT-2170801
3,60 s DPH / ks
Obj. čislo: SVT-2170802
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
Prepisovateľný roller plnený špeciálnym atramentom. Napísaný text sa dá vymazať a opätovne prepísať. Guľôčka 1 mm, šírka stopy 0,7 mm. Farba tela vo farbe náplne. Väčšie balenie 10 ks.