Koliesko RENOST NL-V125/15, čierne
skladom
Počet bodov za nákup produktu: 4,32
Obj. čislo:
SVT-2170814
EAN:
- disk z polypropylénu
- štandardná gumová obruč
priemer kolesa: 125 mm
širka kolesa: 34 mm
ložisko: ihlové
priemer náboja: 15 mm
dĺžka náboja: 40 mm