Koliesko RENOST NL-V075/12, čierne
nie je skladom
Počet bodov za nákup produktu: 1,92
Obj. čislo:
SVT-2170812
EAN:
- disk z polypropylénu
- štandardná gumová obruč
priemer kolesa: 75 mm
širka kolesa: 23 mm
ložisko: ihlové
priemer náboja: 12 mm
dĺžka náboja: 30 mm
nosnosť: 40 kg
Parametre
Hmotnosť 0,62 kg
Súvisiace produkty
2,64 s DPH / ks
skladom
Obj. čislo: SVT-2170813
4,32 s DPH / ks
skladom
Obj. čislo: SVT-2170814
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
nie je skladom
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: EMOS-1531252200
Na objednávku
Obj. čislo: 4002395359103
Na objednávku
Obj. čislo: 5907630114631
1
Na sklade 8 ks
Obj. čislo: SLZ-TVR004
1
Na sklade 8 ks
Kotúč IRON 51 mm je olympijský kotúč s hmotnosťou podľa vášho výberu a priemerom otvoru 51 mm. Je vhodný na silový tréning nie len v domácich podmienkach. Má pogumovaný povrch proti nárazom a tlmí hluk. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, odolný proti opotrebovaniu.