Koliesko RENOST NL-V100/12, čierne
skladom
Počet bodov za nákup produktu: 2,64
Obj. čislo:
SVT-2170813
EAN:
- disk z polypropylénu
- štandardná gumová obruč
priemer kolesa: 100 mm
širka kolesa: 27 mm
ložisko: ihlové
priemer náboja: 12 mm
dĺžka náboja: 40 mm