Koliesko RENOST 132 NOA-K050-18
skladom
Počet bodov za nákup produktu: 4,80
Obj. čislo:
SVT-2170790
EAN:
priemer kolesa: 50 mm
širka kolesa: 18 mm
ložisko: klzné
rozteč upinacích otvorov: 54 mm
priemer upinacích otvorov: 6,2 mm
rozmer príruby: 68x25 mm
výška: 51 mm