Koliesko RENOST 131 CNA-K025C
Koliesko RENOST 131 CNA-K025C
skladom
Počet bodov za nákup produktu: 0,78
Obj. čislo:
SVT-2170789
EAN:
Koliesko RENOST 131 CNA-K025C
priemer kolesa: 25 mm
širka kolesa: 14 mm
ložisko: klzné
rozteč upinacích otvorov: 35 mm
priemer upinacích otvorov: 4 mm
rozmer príruby: 45x19 mm
výška: 28 mm