DS-1473ZJ-155 držiak, čierny
DS-1473ZJ-155 držiak, čierny
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 46,80
Moderný dizajn s otvorom na vedenie káblov
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-302702026
DS-1473ZJ-155 držiak, čierny
Parametre
  • dobrá odolnosť a pevnosť
  • konzola na stenu
  • vnútorné/vonkajšie prevedenie
DS-1473ZJ-155
Popis
Typ
konzola ku kamerám Hikvision
Určenie
pre kamery  DS2CD27x3G0-IZS, 27x5FWD-IZS
Rozmery
O 155 mm × 183.5 mm × 240 mm