Záložný zdroj MHPower MPU500-12, UPS, 500W, čistá sínus MPU-500-12
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 96,80
EAN:
Záložní zdroj MHPower MPU-500-12, UPS, 500W, čistý sinus, 12V
Funkce:
Technické parametry:
Maximální jmenovitý výkon: 500W
Maximální kapacita: 800VA
Napětí baterie 12 V
Nabíjecí proud 10 A
Nabíjecí napětí: 13,8V +/- 0,5V
AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: Z domácí sítě 204 - 240 V, Měnič 230 V (+ - 3%)
Frekvence na výstupu UPS napětí 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Fyzické charakteristiky:
Provozní vlhkost 10% RH ~ 90% RH
Provozní teplota 0 ~ 40 ° C
Rozměr produktu: 230 mm x 145 mm x 180 mm
Rozměry přepravního obalu: 295 mm x 190 mm x 225 mm
Hmotnost produktu: 4,75 kg
Hmotnost přepravního obalu: 0,25 kg
Hmotnost celkem: 5 kg
Barva: černá
Popis produktu:
Maximální trvalý výkon 500W
Integrovaný nabíječ 10A max
Pro 12V externí akumulátor 50-150Ah
Kompaktní rozměry
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič), tak stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2 sekund.
Příklady použití a doby zálohování, stáří baterie do dvou let. :
Orientační doba zálohy pro spotřebu 100W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 6,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 12 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 15 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 200W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,25 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 7,5 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 300W: