Záložný zdroj MHPower MPU-1600-12, UPS, 1600W MPU-1600-12
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 309,47
EAN:
UPS MHPower MPU-1600 je ideální jako záložní zdroj k oběhovému čerpadlu, jako záložní zdroj ke kotli nebo jako záložní zdroj ke krbovým kamnům. Díky čisté výstupní sinusové křivce a robustnímu toroidnímu transformátoru je však vhodný i pro zálohování mnoha dalších zařízení jako jsou například domácí spotřebiče, elektrické nářadí, nabíječky, kompresory, čerpadla, motory, elektropohony, kancelářská technika, televizní technika, telekomunikace, servery, PC a ostatní zařízení s napájením až do 1600W nepřetržitého provozu. Záložní zdroj je možné využít například i jako UPS do karavanu. Největší předností tohoto zdroje je možnost připojení externí baterie (není součástí zařízení), díky čemuž je schopen napájet připojené spotřebiče po dlouhou dobu v závislosti na zvolené kapacitě baterie viz. tabulka s orientační dobou zálohování.
Funkce:
Technické parametry:
Maximální jmenovitý výkon: 1600W
Napětí baterie 12 V
Nabíjecí proud: 20 nebo 40 A (Volitelné)
Nabíjecí napětí: 13,6V+/-0,3V
Limit pro signalizaci nízkého napětí: 10,9+-0,3V
Ochrana při nízkém napětí: 10,2+-0,3V
Ochrana při vysokém napětí: 16.5V ±0.5V
AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Čas přepnutí na zálohu: 4ms
Spotřeba měniče bez zátěže: max. 20W
Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: Z domácí sítě 204 - 240 V, Měnič 230 V (+ - 3%)
Frekvence na výstupu UPS napětí 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Fyzické charakteristiky:
Provozní vlhkost 10% RH ~ 90% RH
Provozní teplota 0 ~ 40 ° C
Rozměr produktu: 390 mm x 220 mm x 280 mm
Rozměry přepravního obalu: 460 mm x 280 mm x 345 mm
Hmotnost produktu: 14,6 kg
Hmotnost přepravního obalu: 0,9 kg
Hmotnost celkem: 15,5 kg
Barva: černá
Popis produktu:
Maximální trvalý výkon 1600W
Integrovaný nabíječ 20/40 A max
Doporučená kapacita baterie: 80-300Ah (baterie pod 160Ah doporučujeme nabíjet nižším proudem 20A)
Podporované baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené
Nepodporované baterie: Li-on, Li-Pol, LiFePO atd.
Kompaktní rozměry
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič), tak stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2 sekund.