Záložný zdroj MHPower MPU-1050-24, UPS, 1050W, čistá sínus MPU-1050-24
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 176,56
Výrobca:
Obj. čislo:
EAN:
Záložní zdroj MHPower MPU-1050-24, UPS, 1050W, čistý sinus, 24V
Funkce:
Technické parametry:
Maximální jmenovitý výkon: 1050W
Maximální kapacita: 1200VA
Napětí baterie 24 V
Nabíjecí proud 10/15 A
Nabíjecí napětí: 27,2V+/-0,6V
Limit pro signalizaci nízkého napětí: 21,8+-0,6V
Ochrana při nízkém napětí: 20,5+-0,6V
Ochrana při vysokém napětí: 31,5V ±0,5V
AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Čas přepnutí na zálohu: 4ms
Spotřeba měniče bez zátěže: max. 1,3A
Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: Z domácí sítě 204 - 240 V, Měnič 230 V (+ - 3%)
Frekvence na výstupu UPS napětí 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Fyzické charakteristiky:
Provozní vlhkost 10% RH ~ 90% RH
Provozní teplota 0 ~ 40 ° C
Rozměr produktu: 350 mm x 145 mm x 210 mm
Rozměry přepravního obalu: 410 mm x 195 mm x 270 mm
Hmotnost produktu: 7,7 kg
Hmotnost přepravního obalu: 0,5 kg
Hmotnost celkem: 8,2 kg
Barva: černá
Popis produktu:
Maximální trvalý výkon 1050W
Integrovaný nabíječ 10/15 A max
Robustní celokovové provedení
Kabely pro připojení externího akumulátoru 0,8m
Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru
Pro 24V externí akumulátor 100-200Ah
Podporované baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené
Nepodporované baterie: Li-on, Li-Pol, LiFePO atd.
Kompaktní rozměry
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič), tak stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2 sekund.
Příklady použití a doby zálohování, stáří baterie do dvou let. :
Orientační doba zálohy pro spotřebu 100W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 6,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 12 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 15 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 200W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,25 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 7,5 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 300W: