PVA-2P500 Zesilovač 2x500W Paviro
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 3 001,10
Zesilovač 2x500W Paviro
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.298.641
  • 2 x 500 W zosilňovač triedy D (výstup 70/100 V)
  • Nízka spotreba energie v pohotovostnom režime
  • Vynikajúca kvalita zvuku, vysoký odstup signálu od šumu
  • certifikácia systému podľa normy EN 54-16
Elektrické charakteristiky
  • Nominálna impedancia záťaže (výstupný výkon) 100 V 20 ? (500 W), 70 V 10 ? (500 W)
  • Nominálny výstupný výkon, 1 kHz, THD <= 1 % 2 x 500 W1
  • Nominálne vstupné napätie +6 dBu
  • Max. Výkyv RMS napätia, 1 kHz, THD <= 1 %, bez záťaže 100 V 110 V, 70 V 78 V
  • Zosilnenie napätia, ref. 1 kHz, pevné 70 V 33,2 dB, 100 V 36,2 dB
  • Maximálna kapacita záťaže 2 uF
  • Vstupná úroveň, max. +18 dBu (9,75 Vrms)
  • Frekvenčná odozva, ref. 1 kHz, menovitá záťaž, -3 dB 50 Hz až 25 kHz
  • Vstupná impedancia, aktívne vyvážená 20 k?
  • Odstup signál/šum (vážený A) > 104 dB
  • Výstupný šum (vážený A) < -62 dBu
  • Prestupy , ref. 1 kHz < -85 dB
  • Topológia výstupného stupňa Trieda D, transformátor, plávajúci
  • Požiadavky na napájanie
  • Napájanie Sieť: 115-240 VAC ±10 %, 50/60 Hz2, batéria: 21-32 VDC
  • Spotreba energie Pmax - 3dB * / nečinnosť **/ Pohotovostný režim 230 VAC, 50 Hz: 700W / 21W / 1,9W 120VAC, 60Hz: 745W / 18W / 1,5W, 24VDC,
    60Hz: 735W / 16W / 1,5W * Alarm, ** Bez zvuku (pilotný tón)
  • Rozbehový prúd 2 A
  • Rozbehový prúd po päťsekundovom napájacom cykle 1,3 A
  • Hlavná poistka T6,3A (interne)
  • DC poistka 30A (interne)
  • Zemná porucha R < 50 k?
  • Port CAN BUS 2 x RJ-45, 10 až 500 kbit/s
  • Chladenie Ventilátory s reguláciou teploty od prednej po zadnú stranu
Všeobecné
  • Prevádzková teplota -5 °C až +45 °C (+23 °F až +113 °F)
  • Teplota skladovania -40 °C až +70 °C (-40 °F až +158 °F)
  • Vlhkosť (nekondenzujúca) 5 % až 90 %
  • Výška do 2000 m
Mechanické charakteristiky
  • Rozmery (VxŠxH) 88 mm x 483 mm x 375 mm (2RU)
  • Hmotnosť (netto) 16,5 kg
  • Montáž Samostatná; 19-palcový rack
  • Farba čierna so striebornou
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
Zesilovač 2x500W Paviro