PRA-PSM48 Napájecí zdroj 48V, modul, Praesensa
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 228,95
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.358.130
  • Univerzálne vstupné sieťové napätie
  • Korekcia účinníka
  • Ochrana s automatickou obnovou
  • Schválené na napájanie zosilňovača PRAESENSA 600 W
  • Kompaktný a montovateľný na lištu DIN
Elektrické charakteristiky
  • Rozsah vstupného napätia 100 až 240 VAC
  • Tolerancia vstupného napätia 85 až 264 VAC
  • Frekvenčný rozsah 50 až 60 Hz
  • Rozbehový prúd < 35 A (115 V, 230 V)
  • Výkonový faktor (PF) 0,9 až 1,0
  • Svodový prúd do bezpečnostnej zeme < 1 mA (240 V)
  • Nominálne jednosmerné výstupné napätie 48 V
  • Rozsah výstupného napätia 48 až 56 V
  • Maximálny trvalý prúd 5 A
  • Deregulácia -0,125 A/°C nad 50 °C
  • Maximálny špičkový prúd 7,5 A
  • Heat loss Aktívny režim, menovitý výkon 90 kJ/h (85 Btu/h)
  • Ochrana proti prepätiu Automatické zotavenie
  • Ochrana proti preťaženiu Automatická obnova
  • Ochrana pred prehriatím Automatické zotavenie
  • Spoľahlivosť MTBF > 500.000 h
Všeobecné
  • Prevádzková teplota -25 až +80 °C (-13 až 176 °F )
  • Teplota skladovania a prepravy -40 až +85 °C (-40 až 185 °F )
  • Vlhkosť (nekondenzujúca) 5 až 95 %
  • Tlak vzduchu 750 až 1070 hPa
  • Nadmorská výška (prevádzková) 0 až 2500 m
  • Vibrácie (prevádzkové) Amplitúda < 0,35 mm
  • Vibrácie (prevádzkové) Zrýchlenie < 3 G
  • Náraz (preprava) < 10 G
  • Konvekčné chladenie prúdením vzduchu
Mechanické charakteristiky
  • Rozmery (ŠxVxH) 85 x 121 x 124 mm (3,35 x 4,76 x 4,86 in)