Napájací adaptér univerzálny 12V 2A 24W konektor 5,5 mm x 2,5 mm plus pól uprostred NAAC-12V2A-5525N
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 16,37
Výrobca:
Obj. čislo:
EAN:
konektor 5,5 x 2,5mm, kabel 1,8m, původní označení adapteru: NAAC-12V-24WVI EAN 8591849084143
Napájecí zdroj univerzální 100 - 240 V / 12V 2A 24W s třídou účinnosti VI, s konektorem 2.5mm pro modemy Huawei, ZTE, EKT, externí disky Western Digital a další elektronická zařízení
Vnější rozměr konektoru: 5.5mm
Vnitřní rozměr konektoru: 2.5mm
Délka konektoru: 11mm
Přibližná délka vodiče: 1,8 m
Barva: černá
Hmotnost: 150g
Rozměry: 75 x 34 x 43mm