  • MILWAUKEE Hriadeľ vibrátora 10 m/ 57 mm MXFCVSHF-10/57
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 2 089,77
Výrobca:
Obj. čislo:
EAN:
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
Na objednávku
Obj. čislo: 4058546512996
Obj. čislo: 4058546406875
Odolné a pružné gumičky vyrobené z materiálu s prímesou gumy (60 %). Rozmery (hrúbka × šírka) 1,5 × 3 mm. Priemer 50 mm. Farba prírodná.