  • MILWAUKEE 2600 W 230 mm uhlová brúska AGVM26-230GEX
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 585,47
Výrobca:
Obj. čislo:
EAN:
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
Na objednávku
Obj. čislo: 4002395234271
Priemer 18 mm. Počet etikiet v balení 96 kusov.