  • LBC1420/10 Regulátor hlasitosti 100W + relé, MK-D, s montážní kr
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 134,65
Regulátor hlasitosti 100W + relé, MK-D, s montážní kr
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.506.923
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
vypredané
Obj. čislo: EA-F.01U.506.923
Filtračné vložky
Obj. čislo: EA-F.01U.029.715
Maják
Závěsný kulový reproduktor 10W, světle šedá barva
Vazební člen, 2relé s přepínacím kontakt, 10A/230V