LBC1401/10 Regulátor hlasitosti 12W + relé, U40
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 50,05
Regulátor hlasitosti 12W + relé, U40
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.506.920
Regulátor hlasitosti 12 W, typ inštalácie MK.
Vstavané relé 24 V DC pre riadenie núteného počúvania.
Verzia zabezpečená proti zlyhaniu.
5 krokov zoslabenia po 3 dB a vypnutie.
Biela farba RAL 9010
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
vypredané
Obj. čislo: EA-F.01U.506.920
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: EMOS-2101900001
dostupne edukid
Obj. čislo: EDK-24619
120dB WDR, IP67/IK10, IR až 20m
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: EA-300612683
1
Na sklade 4 ks
Obj. čislo: 6100-3
Na objednávku
Obj. čislo: 20066790235
Zvukový projektor 10W, EVAC
Obj. čislo: EA-F.01U.081.413
(3mm) ručná kamera na meranie teploty tela