  • LBB1935/20 Plena - booster zesilovač 240W (jmenovitý výkon)
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 1 093,70
Plena - booster zesilovač 240W (jmenovitý výkon)
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.024.957
  • Zariadenie LBB 1935/20 je výkonný výkonový zosilňovač 240 W v kryte vysokom 2 HU pre montáž do 19" skrine alebo použitie na doske stola.
  • Výkonný zosilňovač 240 W v kryte vysokom 2 HU
  • Certifikované podľa normy EN 54-16
  • Výstupy 70 V / 100 V a 8 ohmov
  • Dva vstupy s prioritným prepínaním
  • Vstup 100 V pre podriadenú prevádzku na 100V reproduktorovej linke
Elektrické charakteristiky
Napájanie
  • Napätie 230 VAC ±10%, 50/60 Hz
  • Zapínací prúd 8 A
  • Maximálna spotreba energie 400 VA
  • Napájanie z batérie
  • Napätie 24 VDC +15 % / -15 %
  • Prúd max. 6 A
Výkon
  • Výstupný výkon (rms/maximálny) 120 / 180 W
  • Zníženie výkonu pri zálohovaní napájanie -1 dB
  • Frekvenčná odozva 50 Hz až 20 kHz (+1 / -3 dB pri -10 dB ref. menovitý výkon)
  • Skreslenie <1 % pri menovitom výstupnom výkone, 1 kHz
  • S/N (ploché pri maximálnej hlasitosti) >90 dB
  • Linkové vstupy 2 x
  • Konektor 3-pinový XLR, vyvážený
  • Citlivosť 1 V
  • Impedancia 20 kohm
  • CMRR >25 dB (50 Hz až 20 kHz)
  • Zosilnenie 40 dB
  • Vstupné napätie 100 V
  • Skrutkový konektor, nesymetrický
  • Citlivosť 100 V
  • Impedancia 330 kohm
  • Linkový priechodný výstup 2 x
  • Konektor 3-pinový XLR
  • Nominálna úroveň 1 V
  • Impedancia Priame pripojenie k linkovému vstupu
  • Výstupy reproduktorov 3 x
  • Konektor Skrutka, plávajúci
  • Priamy výstup 100 V, 70 V, 8 ohmov
  • Len prioritne (zo vstupu 1) 100 V alebo 70 V interne voliteľné
  • Len hudba (bez priority) 100 V alebo 70 V interne voliteľné
Spotreba energie
  • Sieťová prevádzka
  • Maximálny výkon 274 W -3 dB 193 W, -6 dB 143 W
  • Pilotný tón* 41 W
  • Voľnobeh 18 W
  • Prevádzka 24 VDC
  • Maximálny výkon 7,0 A (168 W) -3 dB 6,0 A (144 W), -6 dB 4,3 A (103 W)
  • Pilotný tón* 0,9 A (22 W )
  • Voľnobeh 0,1 A (2,4 W) * 20 kHz -20 dB pri maximálnom zaťažení reproduktora
Mechanické charakteristiky
  • Rozmery (V x Š x H) 100 x 430 x 270 mm (šírka 19“, výška 2U, s nožičkami)
  • Hmotnosť Približne 10,5 kg
  • Montáž Samostatne, 19“ rack
  • Farba Charcoal
Všeobecné
  • Prevádzková teplota -10 oC až +55 oC (14 oF až +131 oF)
  • Teplota skladovania a prepravy -40 oC až +70 oC (-40 oF až +158 oF)
  • Relatívna vlhkosť <95%
  • Hladina akustického hluku ventilátora <48 dB SPL na 1 m (maximálny výkon)
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené