  • Kladivo Worcraft WRH13-26DFR, elektrické, 230V, 50Hz, 800 W, vymeniteľná hlava
nie je skladom
Počet bodov za nákup produktu: 80,64
Výrobca:
Obj. čislo:
SVT-114779
EAN:
Elektrické kladivo Worcraft je vhodné pre domácich kutilov, ale aj pre profesionálnych remeselníkov. Tento výrobok je určený na príklepové vŕtanie do betónu, tehál, kameňa, dreva, plastu, kovu a rovnako aj na skrutkovanie s využitím špeciálneho príslušenstva. Príklepový systém v tomto výrobku prevyšuje tradičnú ručnú vŕtačku pri vŕtaní do betónu. Tento výrobok je určený na používanie v kombinácii so všetkými štandardami SDS + príslušenstvo. Napájanie je 230 V. Dosahuje výkon 800 W. Počet príklepov za minútu je od 0 do 5800. Rýchlosť bez záťaže za minútu je od 0 do 1050. V prípade vŕtania do betónu je maximálny priemer 26 mm, v prípade vŕtania do dreva je maximálny priemer 40 mm a v prípade vŕtania do ocele je maximálny priemer 13 mm.