ISN-CSTB-10W magneticky kontakt 9,5mm, 1ks
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 6
magneticky kontakt 9,5mm
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.004.792
  • Uzavretá slučka
  • Citlivý nepriľnavý ródiový tŕstok
  • Zohnuté dlhé vodiče udržujú spájku mimo skla jazýčka
  • Dva spájkovacie body na vodiči
  • Hrubý plastový plášť odoláva rozdrveniu
Parametre
  • Šírka medzery: 12,7 mm (0,5 palca)
  • Rozmery kontaktu: 9,5 mm x 19 mm (0,375 palca x 0,75 palca)
  • Typ vodiča: 1: 0,8 mm (0,029 palca) 22 AWG, 7 vlákien
  • Dĺžka vodičov: 46 cm (18 palcov) štandardných vodičov
  • Typ konfigurácie prepínača: Jednopólový jednopólový spínač (SPST)
  • Maximálny odpor kontaktov: 150 u? (mikroohm)
  • Minimálne vypínacie napätie: 250 VDC
  • Izolačný odpor: 1010 ?
  • Elektrostatická kapacita: 0,3 PF
  • Kontaktická kapacita: 10 VAC
  • Maximálny vodivý prúd: 1,0 A
  • Maximálne napätie: 100 V
  • Prevádzkový teplotný rozsah: 7,2°C až -95,56°C (-45°F až -140°F)
  • Certifikácia CE [WA18G, CRFM-25, CSTB-10]
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
magneticky kontakt 9,5mm