IPS-12V1A-C napajaci zdroj 12V 1A
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 127,50
Napájací zdroj vidlica- 12v - 1A
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.141.098
  • Napájací zdroj
  • Výstup 12V DC / 1A
  • Výstupný výkon 12W
Parametre
  • Vstupné napätie 100 – 240V AC, 50/60 Hz
  • Výstupné napätie 12V DC
  • Výstupný prúd 1A
  • Výkon 12W
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené