HM-TS03-15XG/W-LH15 (15mm) ručna termokamera WIFI
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 1 112
Ručná termo kamera 384x288, WiFi Hotspot
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-308100271
Termo-objektív15mm
Rozlíšenie384 × 288
Bezdrôtová sieťWi-Fi
Typ krytuMonokulár
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
vypredané
Obj. čislo: EA-308100271
Na objednávku
Obj. čislo: 21499102240
1
Na objednávku
Obj. čislo: 5902628772657
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: TNX-1110
4MPx IP kompaktná varifokálna kamera, Hybridný prísvit, audio
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: EA-311323994
Obj. čislo: EMOS-2005061100
Obj. čislo: EMOS-1540117000
Popis produktu
Pri montáži na stenu je nutné použiť šróbik zo zápustnou hlavou PZ max. priemer 2,5–3 mm, dĺžka 30–40 mm. V prípade použitia iného priemeru, hrozí poškodenie plastovej časti otvoru. Pokiaľ dôjde k poškodeniu plastovej časti otvoru, predlžovací prívod nepoužívajte.