  • FMC-300RW-GSGYE Konvenční tlačítko, vnitřní, barva žlutá, sklo
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 43,40
Konvenční tlačítko, vnitřní, barva žlutá, sklo
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.012.778
  • Spustenie alarmu stlačením čierneho označenia alebo rozbitím sklenenej tabule
  • Ochrana pred poranením prostredníctvom fóliou označenej sklenenej tabule
  • LED displej pre spustenie alarmu alebo vyhodnotenie kontroly
Elektrické charakteristiky
  • Prevádzkové napätie 20 VDC (8,5 VDC až 30 VDC)
  • Odber prúdu špecifikovaný príslušným bezpečnostným systémom
  • Poplachový odpor 820 ? +/- 10 % (8,5 VDC až 30 VDC)
Mechanické charakteristiky
  • Rozmery (V x Š x H) 87 mm x 87 mm x 56 mm
  • Materiál krytu Plast, ASA
  • Farba Žltá RAL 1003
Prevádzkové prostredie
  • Kategória ochrany podľa EN 60529 IP 54
  • Prípustná prevádzková teplota -25 °C až +70 °C