FCS-320-TP2 Konvenční nasávací systém řady 320
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 2 416,60
Konvenčný nasávací systém
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.141.198
  • Vysoká odolnosť voči falošnému poplachu s inteligentným spracovaním signálu
  • Počiatočné nastavenie uľahčuje automatická inicializácia
Parametre
  • Pomocný prúd (mA) 295 - 315 mA
  • Rozmery (v x š x h) (mm) 292 x 200 x 113 mm
  • Rozbehový prúd (mA) 320 mA
  • Farba LED červená; žltá; zelená
  • Indikácia LED Viacfarebná
  • Materiál Plast
  • Prevádzková relatívna vlhkosť bez kondenzácie (%) 10 - 95 %
  • Prevádzková teplota (°C) -20 - 60 °C
  • Prevádzkové napätie (VDC) 14 - 30 VDC