  • FCP-O320-R470 Konvenční hlásič - optický zakončení (470 ohm)
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 47,20
Konvenční hlásič - optický zakončení
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-F.01U.029.857
  • Vysoká spoľahlivosť detekcie vďaka vyhodnocovacej elektronike
  • Aktívne nastavenie prahu (kompenzácia driftu), ak sa optický snímač znečistí
  • Možnosť aktivácie diaľkového zobrazenia alarmu externého detektora
  • Mechanický zámok na odstránenie (možno aktivovať/deaktivovať)
  • Konštrukcia labyrintu a uzáveru odpudzujúca prach
Parametre
  • Farba biela
  • Princíp detekcie Optický
  • Rozmery (O x V) (cm) 9,95 x 5,20 cm
  • Materiál Plast
  • Prevádzková relatívna vlhkosť bez kondenzácie (%) 0 - 95 %
  • Prevádzková teplota (°C) -20 - 65 °C
  • Prevádzkové napätie (VDC) 8,5 - 30 VDC
  • Prípustná rýchlosť vzduchu (m/s) 20 m/s
  • Hmotnosť (g) 80 g
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
vypredané
Obj. čislo: EA-F.01U.029.857
Na objednávku
Obj. čislo: SLZ-MK145.0
Na sklade 7 KS
Obj. čislo: DU832710
Na objednávku
Obj. čislo: VLS009
skladom u dodavatela
Obj. čislo: EI-800034
Samostatný prístupový terminál s čítačkou EM 125kHz
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: EA-302901280
Farba: biela
Rozmery: 89x36 mm