Eaton 9PX EBM 192V RT2U Li-Ion 9PXEBM192RT2U-L
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 4 015,14
Výrobca:
Obj. čislo:
BATERIE A DOBA BĚHU
Typ baterie: Lithium-ion
FYZICKÉ
Maximální výška [cm]: 8,5
Maximální šířka [cm]: 43,8
Maximální hloubka [cm]: 64,5
Čistá hmotnost [kg]: 34,3
Barva: Černá / Stříbrná
Provozní teplota [°C]: 0 - 40
Záruka: 2 roky
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
Na objednávku
Obj. čislo: 5429061302
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: EMOS-1014222000
Zvýrazňovač so žiarivým pastelovým atramentom na zvýraznenie dôležitých slov. Hrot zrezaný, šírka stopy 1 - 5,2 mm, dĺžka písania cca 200 m. Väčšie balenie 10 ks v jednej farbe. Farba pastelová zelená.
Na sklade 309 KS
Obj. čislo: QC017959
Šírka zakladača: 5 cm
Farba: biela
Balenie: 10 ks
Na sklade 8 BAL.
Obj. čislo: ES810811
Veľmi obľúbený jednorazový liner na atramentovej báze. Vhodný na písanie a rysovanie podľa šablóny alebo pravítka. Kovové puzdro hrotu zaisťuje dlhú životnosť. Šírka stopy 0,4 mm. Sada 10 farieb.
Farba: mix 10 farieb
Šírka stopy: 0,4 mm
Na sklade 10 SADA
Obj. čislo: ST008824
vstupná IP jednotka, modulárny systém
skladom u dodávateľa
Obj. čislo: EA-305303873
Napájací zdroj vidlica- 12v - 1A