Eaton 5PX EBM 72V RT2U 5PXEBM72RT2UG2
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 950,89
Výrobca:
Obj. čislo:
EAN:
Externí bateriový modul (EBM) Eaton 5PX Gen2, 72 V, Rack/tower, 2U
Rozměry: 603 x 85,5 x 438 mm
Hmotnost: 40,4 kg
Barva: černá/stříbrná
Jmenovité hodnoty baterie: 12 V/9 Ah