DS-KAW150-2N samostatny zdroj pre IP dverné jednotky 150W
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 105,60
samostatny zdroj pre IP dverné jednotky 150W
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-305300639
  • Ochrana proti skratu, ochrana pred preťažením a výkon
  • Prírodné chladenie vzduchom
  • LED indikátor napájania
  • 105 ° C elektrolytický kondenzátor s dlhou životnosťou
  • 5 sekúnd vstupná tolerancia prepäťového napätia 300VAC
  • Pracovná teplota až 70 ° C
  • Prechádza 5G vibračnou skúškou
Parametre
  • Vstupné napätie: 100 VAC až 240 VAC
  • Výstupné napätie: 24 VDC
  • Výstupný prúd: 6,25 A
  • Výstupný výkon: 150 W
  • Hluk a vlnenie: <150 mVpp @ 25 ° C
  • Nastavenie napätia: rozsah 23 VDC až 25 VDC
  • Chladiaci systém: Konvekcia
  • Pracovná teplota: -10 ° C až +70 ° C
  • Pracovná vlhkosť: <95% (bez kondenzácie)
  • Rozmer: 178 mm × 97 mm × 38 mm
  • Hmotnosť: 0,54 kg
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené