DS-K7M-AW50 boxový napájací zdroj pre terminal, 50W
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 122,40
boxový napájací zdroj pre terminal, 50W
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-302915236
  • Vstupné napätie 100 až 240 VAC, výstupné napätie 12 VDC, výstupný výkon 50 W
  • MTBF (Mean Time Between Failure)> 200 000 hodín
  • Ochrana proti skratu, nadmernému zaťaženiu a prepätiu
  • K dispozícii je skladovací akumulátor
Všeobecné
  • Pracovná teplota 10 °C až 70 °C (14 °F až 158 °F)
  • Pracovná vlhkosť < 95 %
  • Rozmery 235 mm × 384 mm × 90 mm (9,3" × 15,1" × 3,5")
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené