  • DS-2TD2617-10/QA(10mm) termo komp. kam.,160x120 Px, -20~150°C
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 628,80
termo kompaktná kamera ,160x120 Px, -20~150°C
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-305401430
ColorVuNie
Typ krytuBi-spektral Tubus
Rozlíšenie160 × 120
Optický objektív8mm
WDR120dB
AcuSenseÁno
Hybridný prísvitNie
Dosah prísvitu40m
MikrofónAudio vstup / výstup
Termo-objektív10mm
Alarm vstup / výstupÁno
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
vypredané
Obj. čislo: EA-305401430
Na objednávku
Obj. čislo: 21034291240
Na sklade 7 ks
Obj. čislo: 3414970682949
Na objednávku
Špendlíky určené na vyznačenie bodov na mapách, plánoch, organizačných a vývesných tabuliach. Priemer hlavičky 6 mm, dĺžka nožičky 15 mm. Balenie v mixe farieb.