DS-2CE12D8T-IT3FS(2.8mm) 2MPx TVI komp.kam., 4v1,40m, mikr.
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 81,60
24/7 farebné zobrazovanie s clonou F1,0
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-327801348
  • Vysokokvalitné zobrazovanie s rozlíšením 2 MP, 1920 × 1080
  • Smart-Hybridné svetlo, optimalizujte svoje zabezpečenie pomocou flexibilných možností osvetlenia
  • Čisté zobrazovanie proti silnému protisvetlu vďaka technológii 130 dB true WDR
  • Technológia 3D DNR poskytuje čistý a ostrý obraz
  • 2,8 mm objektív s pevným ohniskom
  • IR vzdialenosť až 40 m na jasné nočné snímanie
  • Vysokokvalitný zvuk so zvukom cez koaxiálny kábel, zabudovaný mikrofón
  • Jeden port pre štyri prepínateľné signály (TVI/AHD/CVI/CVBS)
  • Odolný voči vode a prachu (IP67)
Kamera
  • Snímač obrazu 2 MP CMOS
  • Max. Rozlíšenie 1920 (H) × 1080 (V)
  • Spomalená uzávierka Max. 16-krát
  • Min. Osvetlenie 0,0005 Lux @ (F1,0, AGC ON)
  • Deň & Noc ICR
  • Nastavenie uhla Pan: 0 až 360°, Tilt: 0 až 180°, otáčanie: 0 až 360°
  • Signálny systém PAL/NTSC
  • Čas uzávierky PAL: 1/25 s až 1/50 000 s;NTSC: 1/30 s až 1/50 000 s
Objektív
  • Typ objektívu 2,8 mm objektív s pevným ohniskom
  • Ohnisková vzdialenosť & FOV 2,8 mm, horizontálny FOV: 105°, vertikálny FOV: 56°, diagonálny FOV: 123°
  • Montáž objektívu M12
Illuminátor
  • Typ doplnkového svetla IR
  • Dosah doplnkového svetla IR: do 40 m
  • Chytré doplnkové svetlo Ano
Obraz
  • Prepínač parametrov obrazu STD/HIGH-SAT
  • Nastavenia obrazu Jas, Kontrast, Ostrosť, Anti-banding, AGC
  • Denný/nočný režim Auto
  • Široký dynamický rozsah (WDR) >=130 dB
  • Vylepšenie obrazu WDR, BLC, HLC, Global, HLS
  • Maska na ochranu súkromia 4 programovateľné masky na ochranu súkromia
  • Redukcia hluku 3D DNR
  • Vyváženie bielej Auto, manuálne
Rozhranie
  • Video výstup Prepínateľné TVI/AHD/CVI/CVBS
  • Vstavaný mikrofón Ano
Udalosť
  • Detekcia pohybu 4 programovateľné oblasti pohybu
Všeobecné
  • Napájanie 12 V DC ± 25 %, max. 6,9 W *Na napájanie jednej kamery sa odporúča použiť jeden napájací adaptér.
  • Materiál Kov
  • Rozmery 194,19 mm × 78,01 mm × 74,46 mm (7,65" × 3,07" × 2,93")