DS-1275ZJ-SUS držiak
DS-1275ZJ-SUS držiak
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 50,40
Držiak na stĺp pre kompaktné kamery Hikvision 67mm – 127mm
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-302701533
DS-1275ZJ-SUS držiak
  • Pre vonkajšie použitie je nevyhnutná vodotesná guma
  • Stena musí byť schopná uniesť najmenej 3-násobok celkovej hmotnosti kamery a držiaka
  • Maximálna nosnosť držiaka je 10kg
Parametre
  • Materiál: Nerezová oceľ
  • Farba: Hikvision biela
  • Rozmery: 127 mm × 46 mm × 250 mm
  • Hmotnosť: 1480 g
  • Maximálna nosnosť: 10kg
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené