DS-1273ZJ-140 držiak, čierny
DS-1273ZJ-140 držiak, čierny
vypredané
Počet bodov za nákup produktu: 31,20
Výrobca:
Obj. čislo:
EA-302702614
DS-1273ZJ-140 držiak, čierny
  • Materiál zo zliatiny hliníka s povrchovou úpravou striekaním
  • Vďaka výstupnému otvoru vyzerá funkcia lepšie
  • Pohodlná montáž koordinujúca sa so spodnou miskou
Parametre
  • Hmotnosť Približne 703 g (1,55 lb.)
  • Vzhľad Hikvision Black
  • Materiál Hliníková zliatina
  • Rozmery ?140 mm × 183,5 mm × 232 mm (?5,51„ × 7,22“ × 9,13")