AVACOM QuickTIP 45W - univerzálny adaptér pre notebooky + 9 konektorov ADAC-UNV-A45W
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 25,40
Výrobca:
Obj. čislo:
EAN:
Výstupní napětí 18,5 - 20V, výkon 45W, 9x konektor, napájecí kabel, EU, US a UK zástrčky.
Univerzální nabíjecí adaptér pro notebooky AVACOM QuickTIP 45W dokáže se svými 9 různými konektory napájet drtivou většinu vyráběných notebooků oblíbených značek Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu/Siemens, Gateway, HP, LG, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Toshiba, eMachines i jiných zařízení, vyžadujících napájení ze sítě.
Plnohodnotně nahrazuje adaptéry s výkonem 20 - 45W a výstupním napětím 18,5 - 20,5V.
Rozměry: 62 x 60 x 30mm
Kompatibita a rozměry konektorů pro notebooky:
Acer (Aspire, Extensa, TravelMate)
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Asus (Eee, EeeBook, VivoBook, ZenBook)
I: 10 x 4,0 x 1,35mm
K: 8 x 6,3 x 1,0mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Compaq (Presario)
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
Dell (Inspiron, Precision, Latitude, XPS, Vostro, Studio)
P: 12 x 4,5 x 3,0mm, pin 0,6mm
eMachines
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
Fujitsu / Siemens (Amilo, LifeBook, Esprimo)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Gateway
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
E: 12 x 4,5 x 3,0mm, pin 0,6mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Lenovo (ThinkPad, Edge, IdeaPad, Flex, Yoga)
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
U: 12 x 11 x 4,5mm, pin 0,9mm
LG
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
MSI (MegaBook)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Packard Bell (EasyNote)
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
Samsung
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Toshiba (Dynabook, Portege, Satellite, Tecra)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Vhodné pro produktová čísla:
Vhodné pro modely těchto značek:
ASUS:
E200H, E200HA, E202, E202SA, E205SA, F205TA, TP200SA, X205, X205T, X205TA
Parametre
Hmotnosť 0,368 kg
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
Na objednávku
Obj. čislo: 2191060986
dostupne edukid
Obj. čislo: EDK-28471
skladom v externom sklade Carero
Obj. čislo: 20818-Bel45-P01-093-3-135-bi-balon
Špičkový ultra HD 8K objektív Irix Cine 150mm T3.0, určený pre Full Frame aj APS-C / MFT videokamery a fotoaparáty. Nekompromisná obrazová kvalita spolu so špičkovými materiálmi a sofistikovaným dizajnom, oceneným Red dot Award.