APC Back-UPS Connect 12Vdc 36W CP12036LI
Na objednávku
Počet bodov za nákup produktu: 60,28
Výrobca:
Obj. čislo:
EAN:
Kompaktní UPS dimenzovaná pro 36W a 12Vdc vstup/výstup. Lithium-iontová baterie poskytuje 4 hodiny provozu.
Specifikace:
Základní
Hlavní vstupní napětí
*12 V DC
typ produktu nebo součásti
*UPS
Hlavní výstupní napětí
*12 V DC
typ baterie
*Li-Ion (Iont lithia)
Maximální nastavitelný výkon
*36 W
Fyzické
barva
*Bílá
šířka
*99 mm
hloubka
*109 mm
hmotnost přístroje
*300 g
montážní režim
*Není možné do racku
výška
*25 mm