5G FILTER EM694IEC
5G FILTER EM694IEC
skladom u dodávateľa
Počet bodov za nákup produktu: 10,15
Výrobca:
Obj. čislo:
EMOS-2508100200
EAN:
5G FILTER EM694IEC
5G filteráno
frekvenčný rozsah0,3–694 MHz
izolácia medzi vstupmineuvádza sa
konektoryIEC konektor
krytieIP20
LTE filtráno
maximálna úroveň signálu na výstupeneuvádza sa
napájanieneuvádza sa
počet vstupov1
počet výstupov1
potlačené pásmo700–2 400 MHz
predajný obal1 ks, krabica
priechodná pre jednosmerné napájanie predzosilňovačováno, 300 mA
produkt5G filter
regulácia ziskuneuvádza sa
rozmer16 × 68 mm